Te ei saa esitada valitud riigist uut tellimust United States

Ostjatele

Käesolevad lepingutingimused kehtivad Titanium OÜ (edaspidi MÜÜJA) ja Tellija (edaspidi OSTJA) internetipoes aadressiga indivaras.ee/indivaras.com

Ostja tellitud kaupade ostu-müügi tellimuslepingud kaupade suhtes loetakse sõlmituks peale tellimuse esitamist Tellija poolt ja tellimuse kinnituse saamist Müüja poolt.

Toodete lisamine ostukorvi

Kui olete sobiva toote leidnud, vajutage nuppu "lisa ostukorvi". Ostukorvis saate veel kontrollida koguseid ja hindu.

Kuniks kaup on Tellija ostukorvis ja ostuprotsess on lõpetamata, on see saadaval ka kõigile teistele klientidele. Kui jääte oma ostusoovile kindlaks, tuleb vormistada tellimus.

Isikliku info kaardil tuleb täita kõik väljad. Kui tellite kauba firmale, siis täitke lahtrid tellitava firma andmetega. 

Tellimus jõustub alles peale tellimuse tasumist.

Kui kolme päeva jooksul pole tellimuse eest tasutud, siis tellimus kustutatakse.

Kauba eest tasumine

Kauba eest saab tasuda pangalingi kaudu, või ülekandega Titanium OÜ arveldusarvele.
Tasuda saab ka PayPal -iga. Siis tuleb raha saajaks sisestada Titanium OÜ mailiaadress sales@titanium.ee.


Kauba kättetoimetamine

Kaup toimetatakse Teieni hiljemalt 3-5 päeva jooksul peale kauba eest tasumist.

Kauba kättesaamine toimub SmartPOST pakiautomaadist - Pakk saabub tellimuse kinnitamisel valitud pakiautomaadi asukohta. SmartPost pakiautomaatide asukohad leiate siit. Teile saadetakse paki saabumise kohta SMS sõnum ja e-kiri uksekoodiga, mille alusel te kauba pakiautomaadist kätte saate.

Ülaltoodud kauba kohaletoimetamise hinnad kehtivad ainult Eesti Vabariigi piires.

Reeglina jõuab kaup kohale 5-7 tööpäeva jooksul alates ostusumma tasumisest. Kui tellimuse täitmisel tekib mingil põhjusel viivitus, võtame Teiega kindlasti ühendust.

Tellimuse muutmine ja tellimusest taganemine, kauba kvaliteet

Kui olete juba tellimuse esitanud, kuid soovite seda muuta või tellimusest loobuda saatke palun kiri aadressile indivaras@titanium.ee. Kirjas märkige kindlasti ka oma tellimuse number, mida soovite muuta, või tühistada.

Kauba tagastamine

Kui Te ei ole saadud kaubaga rahul, on Teil õigus tellimusest 14 päeva jooksul alates tellitud kauba kättesaamisest taganeda ning kaup kasutamata kujul ja oma kulul tagastada. Seejärel tagastame Teile kauba eest tasutud summa va. transpordikulud. Teade tellimusest taganemise kohta koos pangakonto numbriga, kuhu kanda kauba eest tagastatav summa, saatke palun aadressile indivaras@titanium.ee.

Kui kaup jõudis Teieni kahjustatult, andke sellest palun koheselt teada aadressil indivaras@titanium.ee või tel. +372 6683125.
Me parandame, asendame või hüvitame puudustega kauba summas, mille Te tasusite ning hüvitame tagastamisega seotud kulutused.


Turvalisus

Meie e-poest ostmine on turvaline, Teie isikuandmeid ei avaldata kolmandatele isikutele, neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks.

Kontaktid

Titanium OÜ
Reg : 12440164
KM : EE101719627
Aadress: 2-4, Kihelkonna Mnt.
Kuressaare 93817
Tel: +372 668 3125
Mailiaadress: indivaras@titanium.ee

Kaubad tuleb tagastada aadressile :
Titanium OÜ (Indivaras)
Lossi 10
Kuressaare 93816